sponsoren

Hart voor hockey Geldrop

Sponsoren Hockey Geldrop

Het Sponsornetwerk Hockey Geldrop biedt een grote diversiteit aan mogelijkheden om te sponsoren. Hier treft u de bedrijven en/of instanties aan die daar gebruik van maken. Gelukkig groeit het aantal bedrijven dat Hockey Geldrop sponsort jaarlijks. Daar zijn wij zeer dankbaar voor. Dankzij de betrokkenheid van deze ondernemers is Hockey Geldrop uitgegroeid tot een gezonde en bloeiende vereniging met maar liefst 1100 leden. Wilt u meer weten over alle sponsormogelijkheden? Klik dan op Sponsor Hockey Geldrop.

 

Rabobank Dommelstreek

Rabobank Dommelstreek


De Rabobank is een maatschappelijke bank. We willen een substantiële bijdrage leveren aan het welzijn en de welvaart in Nederland en de oplossing van het voedselvraagstuk in de wereld. Om die doelen te bereiken, richten we ons op het versterken van de klant en zijn omgeving. Actief in uw omgeving, samen met onze leden en klanten. Dat is de Rabobank
rabobank.nl/dommelstreek

Dealer Leasing B.V.

Dealer Leasing B.V.


Shortlease is een relatief nieuwe constructie waarbij de voordelen van full-operational lease met de flexibiliteit van huren gecombineerd worden. Zo rijdt u bij shortlease voor een vast maandbedrag een auto of bestelauto en heeft u geen omkijken naar andere kosten. Alle kosten behalve de brandstof zijn namelijk bij de prijs inbegrepen. Dealerleasing biedt zelfs een laagste prijsgarantie op haar overeenkomsten. Lees meer op onze website...
dealerleasing.nl

altrimex_3.png

Altrimex Packaging Solutions


Kritisch en innovatief omgaan met het verpakkingsproces kan de productie-efficiency sterk verhogen en de logistieke kosten flink drukken. Altrimex heeft zich in de afgelopen decennia ontwikkeld tot betrouwbare leverancier van hoogwaardige doseer- vul- en verpakkingssystemen die modulair zijn opgebouwd en u jarenlang kwaliteit en betrouwbaarheid bieden.
altrimex.nl

Sponsorbord_50x50_hockey_geldrop.jpg

Verest Sport

www.verestsport.com
harks_1.png

Sportcentrum Harks

www.harks.nl
Tenback_projecten_2.jpg

Tenback Projecten

www.tenbackprojecten.nl
Jumbo_verhagen_2.jpg

Jumbo Verhagen

www.jumbo.nl
Grabbelton_Logo_RGB.JPG

Kinderopvang De Grabbelton

www.degrabbelton.nl
johnvermeulen.png

John Vermeulen Fietsplezier

www.johnvermeulenuden.nl


cmsh.jpg


testing

Delsing Brood- en Banketbakker


Schretlen_notaris_logo_1.jpg

Schretlen Notaris

www.schretlennotaris.nl
KaffeePeijnenburg_logo_1.jpg

Kaffee Peijnenburg

www.kaffeepeijnenburg.nl
Action_team_1.jpg

Action Team

www.action-team.nl
mosense_1.jpg

Mosense

www.mosense.nl
GLDK_advocaten_1.jpg

GLDK Advocaten

www.gldk-advocaten.nl
Logo_Heerenhuys23_CMYK-DEF.jpg

Heerenhuys 23

www.heerenhuys23.nl
van_gerven_schildersbedrijf_1.jpg

Van Gerven Schildersbedrijf

www.schildersbedrijfgvangerven.nl
baanbreed_1.jpg

Baanbreed

www.baanbreed.nl
Restaurant Taste Geldrop

Restaurant Grand Café Tast

Restaurant Taste Geldrop
20170210_thyssenkrupp_Logo_tbv_Website_1.jpg

Thyssenkrupp

www.thyssenkrupp.com
MB_logo_1.jpg

MB Hockeyschool

MB Hockeyschool



Logo_Frank_Gruintjes.jpg

Frank Gruintjes Makelaars

www.frankgruintjes.nl


VacuStep

VACUSTEP STUDIO GELDROP

www.vacustepstudio.nl
gacom.jpg


Veld 1

ALTRIMEX

Altrimex Packaging Solutions

altrimex.nl

Veld 2

stratum.jpg

Van Stratum Elektrotechniek

www.vanstratum.nl

Veld 3

Veld 4 I hoofdveld

Hop-logo-liggend-cmyk.jpeg

Hoppenbrouwers Techniek

www.hoppenbrouwerstechniek.nl
Administratiekantoor Buiteman www.administratiekantoor-buiteman.nl
Altrimex Packaging Solutions B.V. www.altrimex.nl
Create Hair & Beauty www.createhair.nl
Kinderopvang De Grabbelton www.degrabbelton.nl
Geertsema Holding b.v. www.paperplanet.nl
Houta Bouw www.houtagroep.nl
John Vermeulen Fietsplezier www.johnvermeulenuden.nl
Jumbo Verhagen www.jumbo.com/content/jumbo-geldrop-verhagen-coevering
Dealer Leasing www.dealerleasing.nl
Tenback Projecten www.tenbackprojecten.nl
D-sign Visuele Reclame www.d-signvisualsolutions.nl
Willems en U www.willemsenu.nl
In Toom Bouw & Interieur www.intoom.nl
5Hoog vormgeving www.5hoog.nl
Perrée & Partners www.perreepartners.nl
ReflektHRA www.reflekthra.nl
Rabobank Dommelstreek www.rabobank.nl/lokale-bank/dommelstreek
Sportcentrum Harks www.harks.nl
Verest Sport www.verestsport.com
Bavaria N.V. www.nl.bavaria.com
Mondzorg Geldrop www.mondzorggeldrop.tandartsennet.nl
VDL Groep bv www.vdlgroep.com
Merkwijze www.merkwijze.nl
Frank Gruintjes Makelaars www.frankgruintjes.nl
Hoppenbrouwers Techniek www.hoppenbrouwerstechniek.nl
WePe Support

LEDEN / PARTNERS / SPONSOREN

x
Wij gebruiken cookies. Klik hier voor meer info.